Almak Hakkında

Almak
Hakkında

19.11.1990 Yılında inşaat sektöründe faaliyetlerine başlayan Almak Modern İnşaat Makineleri Ltd. Şti, kuruluşundan bugüne kadar gerek hizmet kalitesi, gerekse müşteri memnuniyetine verdiği önemle, bugün sektörün öncü kuruluşlarından birisi haline gelmiştir.

Şirketimizin başlıca faaliyet konuları; beton delme, kesme ve hasar görmüş yapılarda güçlendirme işleridir. Almak Ltd. Şti., hizmet verdiği tüm iş konularında, çalışanların ve ilgili tarafların iş sağlığı ve iş güvenliğini ön plânda tutma, böylece zararları en aza indirme konusunda kararlıdır. Bu kararlılığını, geliştireceği plânlar, çalışanların katkısı ve yönetimin gözden geçirmesi ile yoğunlaştırarak sürdürmekte ve eğitimlerle de desteklemektedir.

Şirketimiz inşaat sektöründe faaliyete başladığı ilk yıllardan itibaren, teknolojik gelişmeleri takip ederek; makine parkını sürekli geliştirmiştir. Almak Ltd. Şti., yurtiçi ve yurtdışında yapılan tüm çalışmalarda, işin miktarına bakmaksızın, yapımına başladığı işi, en kısa sürede ve en güvenli şekilde, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak başarıyla tamamlamıştır. Yılların verdiği tecrübelerle, bundan sonra da kalitemizden ödün vermeden hizmetlerimize devam edeceğiz…

Bizi Tanıyın

Neden Almak?

TEKNOLOJİĞİZ

Şirketimiz inşaat sektöründe faaliyete başladığı ilk yıllardan itibaren, teknolojik gelişmeleri takip ederek; makine parkını sürekli geliştirmiştir.

GÜVENİLİRİZ

Almak Ltd. Şti., yurtiçi ve yurtdışında yapılan tüm çalışmalarda, işin miktarına bakmaksızın, yapımına başladığı işi, en kısa sürede ve en güvenli şekilde, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak başarıyla tamamlamıştır.

TECRÜBELİYİZ

Yılların verdiği tecrübelerle, bundan sonra da kalitemizden ödün vermeden hizmetlerimize devam edeceğiz…

Her türlü sorunuz için buradayız

İleitşim